Tarotové karty v elektronické formě

5. září 2016 v 10:10 | Morell |  Tarotizer
Tarotové karty je používají hojně a je mnoho jejich druhů. Papírové karty mají výhodu toho, že jsoupapírové, můžete je využít na jakýkoliv výklad. Ty elektronické jsou omezené svým programem.

Elektronický tarot má ale i své nesporné výhody. Hned první je, že s časem takové karty neblednou a nemohou se poztrácet. Další je, že jsou okamžitě připravené, stačí spustit program.


Pokud jde o duchovní napojení, tak se elektronické karty od těch papírových nelyší. Lyší se ale balíček od balíčku. Jinou moudrost vám dá dračí tarot, jinou andělský a ještě jinou třeba mariášky.

I při výkladu s tarotovým software je možné používat rituály podobně jako u papírových karet, například si zapálit svíčku, nabít a aktivovat balíček, (zde využívejte imaginaci, imaginární je též skutečné) požehnat karty, a mnoho jiného.
Stejně jako s papírovými akrtami, je potřeba se seznámit i s těmie ektronickými, s jednotlivými kartami, s jejich kombinacemi a významy.
Tento program sice funguje na zamíchání karet náhodně, ale jakmile jsou zamýchány, kliknutím na kartu už se vybírá specifická karta, kterou ikonka s rubem karty zastupuje. (úplně stejně, jako u jeho předchůdce) Ale i kdyby tomu tak nebylo, každý vykladač karet dokáževytáhnout karty,které odpovídají tomu, co v nich hledá. Je to jejich interptretace, pochopení toho, co vidí v kartách, co musí umět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama